<<  Firma  Profili  >>
 
NİSA DEĞİRMEN; Değirmen malzemeleri imalat ve değirmen havalandırma sistemlerinin kurulumu alanında faaliyet göstermektedir.
 
Firmamız;
 
Değirmen malzemelerinin üretimini Konya'daki fabrikasında gerçekleştirmektedir. Üretilen malzeme ve ekipmanlar ülkemizin yanında pek çok ülkeye'de toptan pazarlanmaktadır.
 
Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Üretim ve pazarlama halkamızın içinde;

Krolet kelepçe, Krom Menteşeli Kontrol Borusu, Krom Kontrol Borusu, Krom Çatal, Krom Zaviye, Krom Çatal Klape, Krom A Klape, Krom Akış Borusu, Flanşlı Elek Alt Kontrol, Krom Hava Gözü, Krom Elek Çakması, Krom Redüksiyon, Krom Krolet, Kauçuk Maşon, Kauçuk Dirsek, Kauçuk Kapak, Diyafram, Filtre Pulu, Filtre Diyaframı, Takoz, Taş Ayırıcı Lastiği, Krom Redüksiyon, Zincir Kaplin, Değirmen Vals Dişlileri, Vals Motor Kasnakları, V Kayış Kasnağı, Yıldz Kaplin gibi değirmen ekipmanları yer almaktadır.

Firmamız; geçen zaman içinde pek çok değirmen tesisinin havalandırma sistemlerinin kurulumu da gerçekleştirmiştir. Konusunda uzman ekibiyle anahtar teslimi olarak pek çok projeye imza atmıştır.

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla Değirmen malzemeleri alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız,  hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

 
Nisa Değirmen
Değirmen Makina Havalandırma ve Taşıma Grupları